Bugün 16 Temmuz 2020, Perşembe         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
6
3.507

 

YÖNETİM KURULU

Tülin YANMAZ ÖZGEN
Genel Başkan

1964 yılında Düzce'nin Akçakoca İlçesinde doğdu. Sırasıyla Akçakoca Kalkın Köyü İlk Okulu Akçakoca Ortaokulu ve Akçakoca Ticaret Lisesi, Hacettepe İktisadi İdari Bilimler Fakultesi M.Y.O. Sekreterlik Bölümü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakultesi İşletme Bölümünü bitirdi. 1987-2010 yılları arasında Parlamenter Sekreteri, .2000 yılından itibaren de çeşitli TBMM de çeşitli birimlerde Şef olarak görev yaptı.   Milletvkekili Hizmetleri Başkanlığı Birim Kalite Görevlisidir. TBMM İdari Teşkilat Personelinin Sendikal yasaklarının kaldırılması için bir grup arkadaşıyla birlikte mücadele sürecini yönetti ve 20 Ekim 2015 tarihinde sendikal hakların elde edilmesiyle Sime-Sen Meclis Şube Bşk.lığı görevini yaptı. 43 Kurucu üye ile birlikte TBMM'de kurulan BAK-SEN (Bağımsız Kamu Çalışanları Sendikası) nı kurdu. Evli ve iki erkek çocuk annesidir. 


Kağan Faruk ŞENSES
Genel Sekreter

1970 yılında Kırıkkale'de doğdu. İlk, Orta ve Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi eğitimlerini Kırıkkale'de tamamladı. Kırıkkale Üniversitesi Elektronik, Anadolu Üniversitesi İşletme, THK Havacılık ve Uzay Bilimleri Üniversitesi Sosyal Bilim Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Yüksek Lisansını (MANAGEMENT) tamamladı. Yurt içi ve yurt dışı özel sektörlerde Elektronik ve Bilişim sistemleri üzerine çalıştıktan sonra, kendi firmasını kurarak turizm alanında faaliyetlerde bulundu. TBMM nin Yeni Elektronik Kontrollü Genel Kurul Salonu için açmış olduğu sınavı kazanarak 1999 yılında TBMM'de Bilgi İşlem Başkanlığında göreve başladı ve TBMM Genel Kurul Başkanlık Divanında teknik personel olarak yaklaşk 19 yıl görev yaptı. Daha sonra  Basın ve Halkla İlişkiler Başkanlığına geçerek, Meclis TV Teknik yayın bölümünde göreve başladı ve halen bu görevde devam ettirmektedir. BAK-SEN Kurucu Üyesidir. Evlidir.


Mehmet ÇAKMAK
Genel Başkan Yrd.(Mevzuat)

1970 yılında Çanakkale'de doğdu. Sırasıyla Çıplak Köyü İlkokulu, Tevfikiye Köyü Ortaokulu, Biga Lisesini bitirdi. 1991 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğinden mezun oldu. 1992 yılı Mart ayında başladığı TBMM Milli Saraylar elektronik Mühendisi kadrosundaki görevini devam ettirmektedir. Sime-Sen sendikası Şb.Bşk.Yrd.lığı görevini yaptı. Evli, bir erkek ve bir kız çocuk babasıdır.


İsmail AYDEMİR
Genel Başkan Yrd.(Teşkilatlanma) 

1968 yılında Bolu'nun Mengen İlçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Mengen'de, Lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. 1993-1994 yılları arasında Mengen Orman İşletme Müdürlüğü'nde mevsimlik işçi olarak çalıştı ve Orman-İş Sendikası'nın İşyeri Temsilciliğini yaptı. 1994 yılında TBMM Destek Hizmetleri Başkanlığında göreve başladı ve aynı başkanlıkta görevine devam etmektedir. BAK-SEN kurucu üyesidir. İki erkek çocuk babasıdır. 

Şendoğan CİVELEK
Genel Başkan Yrd. (Mali İşler)

1964 yılında Rize'nin Ardeşen İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ardeşen'de tamamladı. 1982-1994 yılları arasında ticaretle uğraştı. 1995 yılında TBMM'de Destek Hizmetleri Başkanlığında göreve başladı ve halen aynı başkanlıkta görevine devam etmektedir. BAK-SEN kurucu üyesidir.  Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır. 

Lale KANER
Genel Başkan Yrd.(Basın ve Halkla İlişkiler)

1969 yılında Aydın'ın Söke İlçesinde doğdu. 1985 yılında Söke Lisesinden, 1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakultesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Özelde değişik sektörlerde iş tecrübesinin ardından 1995 yılında Bilgi İşlem Birim Amirliğinin açtığı sınavla TBMM'de Sistem Operatörü olarak göreve başladı. Kurum içinde Baştabiplik, Kalite Koordinatörlüğü ve Bilgi İşlem Başkanlığında görev yaptı. Halen Milletvekili Hizmetleri Başkanlığında görev yapmaktadır. BAK-SEN Kurucu üyedisidr. Bir kız çocuk annesidir. 

Tülay YILMAZ
Genel Başkan Yrd. (Eğitim ve Sosyal İşler)

1967 yılında Ankara'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. 2 yıllık MYO mezunu. İki yıl özel sektörde çalıştıktan sonra 1987 yılında TBMM'de göreve başladı.  Milletvekili Hizmetleri Başkanlığında memur olarak görevine devam etmektedir. BAK-SEN kurucu üyesidir.Bir kız ve bir erkek annesidir.